Награждаване на победители в ежегодното състезание по Механика
юли 2 @ 11:30 am - 12:30 pm
На 02 юли 2026г. от 11,30 часа в зала „Тодор Каблешков“ на Висшето транспортно училище „Тодор Каблешков“ ще се проведе официална церемония по награждаване на победителите в ежегодното състезание по Механика за ученици от професионални гимназии от страната, което се проведе през месец юни.
Организаторите и ръководството на университета с радост отчитаме тенденция на увеличаваща се активност и растящ брой участници и училища.
Оценяването се извърши от компетентно жури по точкова система, в съответствие с предварително приети критерии.
Ръководството на Висшето транспортно училище „Тодор Каблешков“ е подготвило грамоти и подаръци за класиралите се на призовите места. Специални награди ще получат отличили се участници и отбори.